dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Zavěste truhlíky třeba na balkon

Posted in Vše pro dům

Nevíte už na vaší zahradě coby? Ať už patříte mezi ty, kteří mají rádi klid a nepřehlcenost zahrad, nebo naopak pěstujete okolo domu druhé amazonské pralesy, můžete přenést své další okrasné myšlenky i blíže na dům. Závěsné háky na truhlíky můžou probudit ve stavbě to, co jí scházelo. Vybrat si můžete z dvou variací, či je rovnou zkombinovat.

I penzionové pokoje můžou být luxusní

Posted in Vše pro dům

Mysleli jste si, že když se řekne penzion, je to něco méně než ****hotel ? Šikovné české ručičky dávají za pravdu, že tomu tak není. A to samé platí o tom, že dovolená v Česku nemůže být luxusní. Nesmysl! Krásné pokoje v srdci Kroměříže v Penzionu u Kubesa váš přesvědčí, že stojí za to to zkusit. A nevyprázdní vám to peněženku!

pokoje penzion kroměříž

Wifi už je samzřejmost každé restaurace a každého hotelu. Ani U Kubesa tomu není jinak. Většinou se však ubytujete někde, z kama chce jít co nejdříve pryč. Zde si můžete užít opravdu každý moment. Podívejte se, jak nádherně vypadá sprcha a toalety.

koupelna

A variace pokojů? Ty mají takovou atmosféru, že zde můžete klidně požádat milenku o ruku! A potom si uřít nespoutanou rozkoš. Protože tak pohodlné postele nikde v okolí nenaleznete.

postele

Proto jestli nevěříte, že existuje luxusní ubytování v Kroměříži, tak se mýlíte. A nemusíte si na to půjčovat. Jedna noc pro dvě zamilované osoby vás bude stát pouchých 1800 Kč!

 

Proč zvolit plastová okna pro váš rodinný dům?

Posted in Vše pro dům

V současné době je spousta zájemců o plastová okna zahlcena velkým množstvím informací. Výrobci plastových oken se snaží získat co nejvíce zákazníků, a proto investují do lákavých reklamních kampaní. Tento článek neslouží jako vychvalování toho či onoho okenního profilu, ale dává zákazníkům pádné argumenty, proč stará okna vyměnit za nová plastová.

Stará dřevěná okna způsobují velkou energetickou ztrátu, neboť jsou špatně izolována a technicky zastaralá. Důsledkem jsou vysoké faktury za vytápění, protože teplo uniká zastaralými okny. Pakliže chcete snížit spotřebu energii, investujte do kvalitních oken. Na tomto prvku se nemůže šetřit.

Ideální úsporný program nabízí plastová okna Zlín. Mají lepší tepelnou izolaci až o 50 %, sníží výrazně náklady na vytápění a současně zvýší hodnotu nemovitosti. V neposlední řadě plastová okna slouží jako perfektní protihluková izolace, což ocení zejména majitelé rodinných domů v rušných ulicích a u hlavních cest.

Plastová okna zvyšují bezpečí, klid a soukromí

Když se řekne domov, spousta lidí si představí bezpečí, pohodlí, odpočinek a maximální soukromí. Proto je logické opatřit dům odpovídajícími bezpečnostními prvky. Okna s vyšší třídou odolností jsou dokonalou ochranou před zloději.

Plastová okna slouží k prosvětlení interiéru a zajišťují komfort vašeho domova. Mají také estetickou funkci, neboť dotváří celkový vzhled vašeho rodinného domu. Společnost plastová okna Zlín přistupuje ke svým zákazníkům individuálně, tudíž si můžete zvolit barevné tónování vnější strany oken.

Trendy v omítání

Posted in Vše pro dům

V poslední době se objevuje trend, kdy se místo omítky jednoduše dům nechá v "rozestaveném" stavu. Je to móda, která se proplétá do všech různých oborů a je to v pořádku. Každý podle svého vkusu. Jen musíte počítat, že dům bez omítky bude potřebovat jinou úpravu. Záleží, z jakého materiálu máte budovu vystavěnu.