dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Moderní kanceláře v Praze

Posted in Pronájem

Poptávka po moderních kancelářích v Praze je enormní a sehnat kvalitní prostory je téměř nadlidský úkol. Ne však pro firmu, která je profesionál.

pronajem v praze

Se společností JLL je pronájem kanceláří Praha hrou. Vše je snadné, protože JLL se o vše postará za vás.

Jako profesionálové v oblasti realit mají s majiteli nemovitostí dobré vztahy a není proto problém sehnat i ty nejluxusnější kancelářské prostory v Praze. V nabídce mají dokonce i objekty, které jsou teprve ve výstavbě.

Truhlíky nejen za oknem

Posted in Zahrada

Pokud vaše parapety nejsou ve stavu, který by zvládl zátěž květinových truhlíků, nemusíte hned nápad na osázení truhlíků zahazovat. Poraďte si! Buď mohou být truhlíky na zahradě, třeba vystavené na starých paletách, anebo si kupte háky na truhlíky.

háky na truhlíky

Trendy v omítání

Posted in Vše pro dům

V poslední době se objevuje trend, kdy se místo omítky jednoduše dům nechá v "rozestaveném" stavu. Je to móda, která se proplétá do všech různých oborů a je to v pořádku. Každý podle svého vkusu. Jen musíte počítat, že dům bez omítky bude potřebovat jinou úpravu. Záleží, z jakého materiálu máte budovu vystavěnu.

Proč komůrkový polykarbonát?

Posted in Stavební materiál

Komůrkový polykarbonát má mnoho vlastností, pro které si je cení lidé na celém světě. Jak je možné, že po celém světě? Jedním z důvodů jsou tepelně-izolačními vlastnosti komůrkového polykarbonátu, podle typu polykarbonátu vydrží velké rozpětí teplot od severských mrazů po rozpálené tropické slunce.

komůrkový polykarbonát

Co by měl splňovat nábytek do ordinace?

Posted in Interiér

Vždy je dobré, když má nábytek do zubní ordinace jednotnou značku. Zajistíte si unifikovaný design a v případě potíží snad vyreklamujete klidně celou sadu. Jedním z nejkvalitnějších výrobců je Dentiss. Tento nábytek se dá osadit pracovní
plochou z umělého kamene Corian, přírodního kamene, který je vysoce odolný a kvalitní. Kartotéka Dentiss s pracovištěm sestry poskytuje 15 zásuvek pro karty pacientů, čili maximalizuje efektivitu práce. Pak už zbývá jen několik skříněk a mobilní pětizásuvkový kontejner shora osazený kaleným sklem pro vysokou mechanickou odolnost. Nábytek je vyráběn ve třech materiálových verzích čelních ploch s možností výběru odstínů. Výsuvy zásuvek jsou již v základním provedení vybaveny výsuvy s tlumením dojezdu.