dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Vitríny ako ochrana pred vandalmi

Posted in Vše pro dům

Vitríny sú skvelým úložným priestorom, v ktorom môžete vystaviť svoje predmety. Môžeme naraziť na niekoľko druhov vitrín, avšak základné rozdelenie je na vitríny vonku a vitríny do domácnosti. Vitríny majú veľkú výhodu v tom, že vášho predmety v nej sú chránené pred vonkajšími vplyvmi, alebo pred ľuďmi v prípade treba verejných vitrín zhodnocovaných v centre mesta. Ďalšou výhodou zvlášť pre matky v domácnosti je, že nie je potrebné z predmetov vo vitríne tak často utierať prach.

 

vitrína

V prípade vitrín pre domácnosti sa môžete stretnúť s naozaj peknými kúsky, ktoré sú krásnym doplnkom vašej domácnosti. Pre domáce využitie sa väčšinou môžeme stretnúť s vitrínami z dreva alebo sklenených materiálov. Môžete v nich vystaviť svoj obľúbený keramický set riadu alebo svoje obľúbené knihy. Ako som už spomenul nižšie, v praxi sú veľmi obľúbené aj vitríny pre vonkajšie použitie, ktoré sú naopak veľmi často vyrobené z hliníka. Výhoda vonkajších vitrín je aj udržanie stálej teploty a ochrana pred vandalizmom.

 

Zavěste truhlíky třeba na balkon

Posted in Vše pro dům

Nevíte už na vaší zahradě coby? Ať už patříte mezi ty, kteří mají rádi klid a nepřehlcenost zahrad, nebo naopak pěstujete okolo domu druhé amazonské pralesy, můžete přenést své další okrasné myšlenky i blíže na dům. Závěsné háky na truhlíky můžou probudit ve stavbě to, co jí scházelo. Vybrat si můžete z dvou variací, či je rovnou zkombinovat.

Hledáte kancelář v Praze? Víme o pár krásných

Posted in Pronájem

Najít hezkou a moderní kancelář v Praze by se mohlo zdát jako snadná věc, ale když už začnete hledat, víte, že to není jen tak. Ne každý si může dovolit předražené makléře, kteří mají nasmlouvané různé rezidenční objekty k pronájmu. Výjimka ale potvrzuje pravidlo a existuje firma, která vám bez poplatku najde skvělé místo pro vaši firmu. Firma JLL se specializuje na pronájem kanceláří v Praze a nebere si žádnou provizi. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Proč tomu tak je nevíme, ale je dobré o nich vědět, protože nabízí i spoustu jiných služeb než jen zprostředkování pronájmu.

 

I penzionové pokoje můžou být luxusní

Posted in Vše pro dům

Mysleli jste si, že když se řekne penzion, je to něco méně než ****hotel ? Šikovné české ručičky dávají za pravdu, že tomu tak není. A to samé platí o tom, že dovolená v Česku nemůže být luxusní. Nesmysl! Krásné pokoje v srdci Kroměříže v Penzionu u Kubesa váš přesvědčí, že stojí za to to zkusit. A nevyprázdní vám to peněženku!

pokoje penzion kroměříž

Wifi už je samzřejmost každé restaurace a každého hotelu. Ani U Kubesa tomu není jinak. Většinou se však ubytujete někde, z kama chce jít co nejdříve pryč. Zde si můžete užít opravdu každý moment. Podívejte se, jak nádherně vypadá sprcha a toalety.

koupelna

A variace pokojů? Ty mají takovou atmosféru, že zde můžete klidně požádat milenku o ruku! A potom si uřít nespoutanou rozkoš. Protože tak pohodlné postele nikde v okolí nenaleznete.

postele

Proto jestli nevěříte, že existuje luxusní ubytování v Kroměříži, tak se mýlíte. A nemusíte si na to půjčovat. Jedna noc pro dvě zamilované osoby vás bude stát pouchých 1800 Kč!